GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 14204242
nr 1420 4242
Vas
omkring 1900, relief med blommor. Höjd: 20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:43:27
150 kr